Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): skogspromenad, monogram E C G, a tergo Emma C. Gowland, Sunderland, olja på duk, ca 40 x 55 cm

Duklagning, krackeleringar, retuscher

818301

2020-10-05