Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SUPSKED, silver, 1700-tal, renässansmodell, knopp i form av kerub, blad med graverad dekor, förgylld, längd ca 17 cm, vikt ca 34 g
Merparten förgyllning bortnött
818319
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här