Supsked silver 1700-tal

Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SUPSKED, silver, 1700-tal, renässansmodell, knopp i form av kerub, blad med graverad dekor, förgylld, längd ca 17 cm, vikt ca 34 g

Merparten förgyllning bortnött

818319

2020-09-29