Klubbat för:
4 800 SEK
4 000 SEK
LENNART JIRLOW (1936-2020): "En kväll på caféet/Un soir au café", signerad L. Jirlow, numrerad H.C., färglitografi, blindstämpel Mourlot, 46x61 cm
Ej examinerad ur ram.
818321
2020-10-25