Lennart Jirlow, En kväll på caféet, färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): "En kväll på caféet/Un soir au café", signerad L. Jirlow, numrerad H.C., färglitografi, blindstämpel Mourlot, 46x61 cm

Ej examinerad ur ram.

818321

2020-10-25