Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
SNAPPSGLAS, 15 dlr, Boda, 1900-talets första hälft, mörkt grön glasmassa, tulpanformade kupor, höjd ca 14 cm
Smärre slitage, delvis etikettmärkta
818325
2020-10-05