Snapsglas, Boda

Snapsglas, Boda
Snapsglas, Boda
Snapsglas, Boda
Snapsglas, Boda
Snapsglas, Boda
Snapsglas, Boda
Snapsglas, Boda
Snapsglas, Boda
Snapsglas, Boda
Snapsglas, Boda
Snapsglas, Boda
Snapsglas, Boda

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

SNAPPSGLAS, 15 dlr, Boda, 1900-talets första hälft, mörkt grön glasmassa, tulpanformade kupor, höjd ca 14 cm

Smärre slitage, delvis etikettmärkta

818325

2020-10-05