Svepask allmoge

Svepask allmoge
Svepask allmoge
Svepask allmoge
Svepask allmoge
Svepask allmoge
Svepask allmoge
Svepask allmoge
Svepask allmoge

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SVEPASK, bemålad, 1800-tal, oval form, dekor av rosor, höjd ca 8, 25x14 cm

Skador

818352

2020-09-30