Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Signe", signerad Beck & Ljung och daterad 1975, numrerad 3/25, screenprint på plexiglas, ca 49x49 cm
Repor
818353
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här