Stjärnglob Sovjetunionen

Stjärnglob Sovjetunionen
Stjärnglob Sovjetunionen
Stjärnglob Sovjetunionen
Stjärnglob Sovjetunionen
Stjärnglob Sovjetunionen
Stjärnglob Sovjetunionen
Stjärnglob Sovjetunionen
Stjärnglob Sovjetunionen

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STJÄRNGLOB / HIMMLAGLOB, 1900-talets andra hälft, glob av stjärnhimmel, stomme i metall, höjd ca 40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

818354

2020-10-05