Diorama hjulångare

Diorama hjulångare
Diorama hjulångare
Diorama hjulångare
Diorama hjulångare
Diorama hjulångare
Diorama hjulångare

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DIORAMA, sekelskiftet 1800/1900, föreställande den holländska hjulångaren Stad Breda(byggd 1863), monterns storlek ca 46, 78x11 cm

Slitage, skador

818356

2020-10-04