Beck & Ljung mutltipel

Beck & Ljung mutltipel
Beck & Ljung mutltipel

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Ester", signerad Beck & Ljung och daterad 1975, numrerad 9/25, screenprint på plexiglas, ca 49x49 cm

Repor

818358

2020-09-29