Lennart Jirlow, Kock med fasaner, färglitografi

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Kock med fasaner, signerad Lennart Jirlow, E.A., blindstämplad Mourlot, färglitografi, 39x51 cm

Ej examinerad ur ram.

818373

2020-10-25