Bläck och pennställ förgylld brons
2020-09-29
818387
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BLÄCKSTÄLL, 1 par, PENNSTÄLL, 1900-talets början, förgylld brons, höjd 9-11 cm