Bläck och pennställ förgylld brons

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BLÄCKSTÄLL, 1 par, PENNSTÄLL, 1900-talets början, förgylld brons, höjd 9-11 cm

818387

2020-09-29