Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOUISE SCHMIDT-NIELSEN (1876-?): Ruinmotiv, signerad, daterad 1933, otydligt text a tergo, avslutande text med painted in Roma 1933, olja på duk, ca 76 x 55 cm
Duklagning, retusch
818388
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här