Oljemålning Louise Schmidt Nielsen
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LOUISE SCHMIDT-NIELSEN (1876-?): Ruinmotiv, signerad, daterad 1933, otydligt text a tergo, avslutande text med painted in Roma 1933, olja på duk, ca 76 x 55 cm
Kuntoraportti
Duklagning, retusch
818388
Päivämäärä:
2020-10-05