Oljemålning Louise Schmidt Nielsen

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LOUISE SCHMIDT-NIELSEN (1876-?): Ruinmotiv, signerad, daterad 1933, otydligt text a tergo, avslutande text med painted in Roma 1933, olja på duk, ca 76 x 55 cm

Kuntoraportti

Duklagning, retusch

818388

Päivämäärä:

2020-10-05