Oljemålning Robert Thegerström

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Skärgårdsblid, signerad och daterad R. Thegerström 1914, olja på duk, ca 64x94 cm

Duklagning, retusch

818392

2020-10-05