Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, SKÅLFAT, 8 dlr, Imari, Japan, 18/1900-tal, diameter ca 21,5 cm, skålfat ca 35 cm
1 tallrik med nagg
Glasyrsprickor förekommer
818396
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här