Tjerned acryl

Tjerned acryl
Tjerned acryl
Tjerned acryl
Tjerned acryl
Tjerned acryl
Tjerned acryl

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF TJERNED (född 1942-): Ansikte i natten, signerad Leif Tjerned, daterad a tergo Stockholm 2012, acryl på pannå, 89x84 cm

818404

2020-09-29