Spegel gustaviansk stil
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, AB Glas & Trä,Hovmantorp, omkring 1900-talets mitt, förgylld och bronserad, krön med porträttmedaljong och bandrosett, höjd 103 cm, bredd 45 cm.
Ytslitage efter ålder, hörn med avslag.
818405
2020-10-12