Takarmatur koppar

Takarmatur koppar
Takarmatur koppar
Takarmatur koppar
Takarmatur koppar
Takarmatur koppar
Takarmatur koppar

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets senare del, 3 ljuspunkter, koppar, höjd ca 65, längd 60 cm

Bruksslitage

818440

2020-09-29