Taklampor frostade glaskupor

Taklampor frostade glaskupor
Taklampor frostade glaskupor
Taklampor frostade glaskupor
Taklampor frostade glaskupor
Taklampor frostade glaskupor
Taklampor frostade glaskupor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLAMPOR, 3 st, 1900-talets senare del, frostad glaskupa och mässing, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

818442

2020-09-29