Örsjö Belysning vägglampa

Örsjö Belysning vägglampa
Örsjö Belysning vägglampa
Örsjö Belysning vägglampa
Örsjö Belysning vägglampa
Örsjö Belysning vägglampa
Örsjö Belysning vägglampa
Örsjö Belysning vägglampa
Örsjö Belysning vägglampa

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

ÅKE HULTGREN, "Puck Dubbel", vägglampa, Örsjö Belysning, 2 ljuspunkter, stomme i svartlackerad metall, etikettmärkt, bredd ca 24 cm

Skador: Minimalt slitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

818444

2020-10-05