Örsjö Belysning vägglampa
Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
ÅKE HULTGREN, "Puck Dubbel", vägglampa, Örsjö Belysning, 2 ljuspunkter, stomme i svartlackerad metall, etikettmärkt, bredd ca 24 cm
Skador: Minimalt slitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
818444
2020-10-05