Folke Lind 1977

Folke Lind 1977
Folke Lind 1977

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE LIND (född 1931): Konstnärs-brevlådor, signerad och numrerad 151/230, 1977, litografi, bildmått ca 44x56

818446

2020-09-29