Edition Luxe Heuer Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

HEUER, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, krom/ stål, plexiglas, kronograf med minuträknare, halvstel senare länk av svensk tillverkning ej original, serie nr. 110016, kaliber Venys 170, diam ca 32 mm

Urtavla med tachymeter och telemeter skador. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

818456

2020-10-25