Miguel Roca Fuster olja på duk

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

MIGUEL ROCA FUSTER (1942-2006), olja på duk, "Velando El suno del infante", signerad och daterad -69, även signerad och daterad 68-69 a tergo, 81x65 cm.

Zustandsbeschreibung

Fint skick.

818474

2020-10-12