Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
MIGUEL ROCA FUSTER (1942-2006), olja på duk, "Velando El suno del infante", signerad och daterad -69, även signerad och daterad 68-69 a tergo, 81x65 cm.
Zustandsbeschreibung
Fint skick.
818474
2020-10-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner