Carl Langhorst olja på duk

Carl Langhorst olja på duk
Carl Langhorst olja på duk
Carl Langhorst olja på duk
Carl Langhorst olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL LANGHORST (1867-1959), olja på duk, herrporträtt, signerad och daterad 1929, 65x52 cm.

Smärre ytslitage.

818482

2020-10-12