Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, bok, rygg och sidor med rotting, 1900-talets andra hälft, 4 lösa kuddplymåer, sitthöjd 40, rygghöjd 71 cm, sittdjup 53 cm
Bruksslitage, klädsel med slitage
818504
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här