Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ, bok, rygg och sidor med rotting, 1900-talets andra hälft, 4 lösa kuddplymåer, sitthöjd 40, rygghöjd 71 cm, sittdjup 53 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, klädsel med slitage
818504
2020-09-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner