Karmfåtölj

Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJ, bok, rygg och sidor med rotting, 1900-talets andra hälft, 4 lösa kuddplymåer, sitthöjd 40, rygghöjd 71 cm, sittdjup 53 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, klädsel med slitage

818504

2020-09-29