Vjeteslav Kliuchnikov Stockholm

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Höst i Stora Skuggan Stockholm, signerad och daterad V Kliuchnikov 2001, olja på duk, ca 60x80 cm

Kuntoraportti

Oramad

818522

Päivämäärä:

2020-09-29