Vjeteslav Kliuchnikov Stockholm
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Höst i Stora Skuggan Stockholm, signerad och daterad V Kliuchnikov 2001, olja på duk, ca 60x80 cm
Kuntoraportti
Oramad
818522
Päivämäärä:
2020-09-29