Kluichnikov

Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Stora Skuggan Stockholm vår", signerad och daterad V Kliuchnikov 2011, olja på duk, ca 60x80 cm

818525

2020-09-30