Arvid Broms oljemålning

Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning

Klubbat för:

2 200 EUR

Utropspris

1 200 EUR

ARVID BROMS (1910-1968) "Duo", signerad samt daterad -51, olja på duk, 41x56 cm

818613

2020-10-18