Illium Wikkelsö soffa samt fåtölj

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ILLUM WIKKELSÖ, soffa samt fåtölj, 1960-tal, Danmark, klädd i blå Hallingdal ulltextil, ben i mahogny, tillverkard av Sören Willadsen, soffans längd 160, sitthöjd 41 cm

Bruksslitage, fläckar

818617

2020-09-30