Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
J.L MAS-GRAY (19/1800-tal): Bymotiv, signerad och daterad J.L Mas-Gray 1911, olja på duk, 51x76 cm
Duklagningar
818625
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här