Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
J.L MAS-GRAY (19/1800-tal): Bymotiv, signerad och daterad J.L Mas-Gray 1911, olja på duk, 51x76 cm
Zustandsbeschreibung
Duklagningar
818625
2020-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner