Oscar Törnå oljemålning

Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Landskapsmotiv, signerad och daterad Oscar Törnå 1893, olja på duk, 81x119 cm

818627

2020-09-30