Byrå i gustaviansk stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérad i olika träslag, bl.a mahgony, intarsiadekor, stenskiva, beslag i mässing, 3 lådor, brännmärkt SM 86, höjd 80, 96x51 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
818628
Päivämäärä:
2020-09-30