Byrå i gustaviansk stil

Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérad i olika träslag, bl.a mahgony, intarsiadekor, stenskiva, beslag i mässing, 3 lådor, brännmärkt SM 86, höjd 80, 96x51 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

818628

Päivämäärä:

2020-09-30