Möllers Armatur golvlampa

Möllers Armatur golvlampa
Möllers Armatur golvlampa
Möllers Armatur golvlampa
Möllers Armatur golvlampa
Möllers Armatur golvlampa
Möllers Armatur golvlampa
Möllers Armatur golvlampa
Möllers Armatur golvlampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, Möllers Armatur, Eskilstuna, teak, mässing samt fot gjutjärn, höjd inkl skärm 150 cm

Sladd saknas, bruksslitage

818630

2020-09-30