Nordiska Kompaniet 1930-tal

Nordiska Kompaniet 1930-tal
Nordiska Kompaniet 1930-tal
Nordiska Kompaniet 1930-tal
Nordiska Kompaniet 1930-tal
Nordiska Kompaniet 1930-tal
Nordiska Kompaniet 1930-tal
Nordiska Kompaniet 1930-tal
Nordiska Kompaniet 1930-tal

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, Nordiska Kompaniet, 1930-tal, swedish grace, mässing, trä, godronerad, höjd 50 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ej funktionstestad

818650

2020-09-30