Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, Nordiska Kompaniet, 1930-tal, swedish grace, mässing, trä, godronerad, höjd 50 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ej funktionstestad
818650
2020-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner