Kenneth Bergenblad
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KENNETH BERGENBLAD, stolar, 4 +1 st, Dux, förkromad benställning, klädsel och armlän med ljust läder, 4 stolar 1 karmstol, sitthöjd ca 46 cm
Kraftigt bruksslitage och vissa med stora skador i klädsel.
818651
2020-09-30