Kenneth Bergenblad

Kenneth Bergenblad
Kenneth Bergenblad
Kenneth Bergenblad
Kenneth Bergenblad
Kenneth Bergenblad
Kenneth Bergenblad
Kenneth Bergenblad
Kenneth Bergenblad
Kenneth Bergenblad
Kenneth Bergenblad

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KENNETH BERGENBLAD, stolar, 4 +1 st, Dux, förkromad benställning, klädsel och armlän med ljust läder, 4 stolar 1 karmstol, sitthöjd ca 46 cm

Kraftigt bruksslitage och vissa med stora skador i klädsel.

818651

2020-09-30