Per Åke Persson

Per Åke Persson
Per Åke Persson
Per Åke Persson
Per Åke Persson

Klubbat för:

3 400 SEK

5 000 SEK

PER ÅKE PERSSON (f. 1950): "Gotham City", signerad och daterad 2008 á tergo, mått ca 87x87 cm, 2/10

Smärre slitage

818653

2020-09-30