Harden Melville oljemålning

Harden Melville oljemålning
Harden Melville oljemålning
Harden Melville oljemålning
Harden Melville oljemålning
Harden Melville oljemålning
Harden Melville oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARDEN MELVILLE (1824-1894): "A full load", signerad Harold Melville, olja på pannå, ca 30,5x56,5 cm

818661

2020-09-30