Carl Fagerlund bordslampor 2 st
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL FAGERLUND, bordslampor, 1 par, Orrefors, glas med underfång, märkta och signerade "RD 1323 Orrefors", etikettmärkta, höjd ca 39 inkl sockel, totalhöjd inkl skärm ca 55 cm
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage
818666
2020-10-01