Carl Fagerlund bordslampor 2 st

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampor, 1 par, Orrefors, glas med underfång, märkta och signerade "RD 1323 Orrefors", etikettmärkta, höjd ca 39 inkl sockel, totalhöjd inkl skärm ca 55 cm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage

818666

2020-10-01