AGNES CLEVE: Ut mot havet

AGNES CLEVE: Ut mot havet
AGNES CLEVE: Ut mot havet
AGNES CLEVE: Ut mot havet
AGNES CLEVE: Ut mot havet
AGNES CLEVE: Ut mot havet
AGNES CLEVE: Ut mot havet
AGNES CLEVE: Ut mot havet
AGNES CLEVE: Ut mot havet

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

AGNES CLEVE (1876-1951): Ut mot havet, signerad a Cleve, akvarell, 11x23 cm

818676

2020-10-25