Vagnslykta mässing

Vagnslykta mässing
Vagnslykta mässing
Vagnslykta mässing
Vagnslykta mässing
Vagnslykta mässing
Vagnslykta mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

VAGNSLYKTA, mässing, tidigt 1900-tal, elektrifierad, krön med dekor i form av krona, höjd ca 87 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, slitage, löst sittande krön

818681

2020-10-01