Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
VAGNSLYKTA, mässing, tidigt 1900-tal, elektrifierad, krön med dekor i form av krona, höjd ca 87 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, slitage, löst sittande krön
818681
2020-10-01