Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Midsommaraftons morgon vid Stockholm Ström, signerad och daterad Bert Håge 1997,olja på duk, 90x130 cm
818690
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här