Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sommarskärgård med Waxholm 1:an", signerad och daterad Bert Håge Häverö 2000, olja på duk, 53x73 cm

818692

2020-09-30