Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÅR, med inredning för 50 flaskor, 1900-talets början, märkt JD Grönstedt, furu, beslag i smide, höjd ca 36, 102x50
Slitage, sprickor
818694
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här