Lår 1900-talets början

Lår 1900-talets början
Lår 1900-talets början
Lår 1900-talets början
Lår 1900-talets början
Lår 1900-talets början
Lår 1900-talets början
Lår 1900-talets början
Lår 1900-talets början

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÅR, med inredning för 50 flaskor, 1900-talets början, märkt JD Grönstedt, furu, beslag i smide, höjd ca 36, 102x50

Slitage, sprickor

818694

2020-09-29