Öltunnor

Öltunnor
Öltunnor
Öltunnor
Öltunnor
Öltunnor
Öltunnor
Öltunnor
Öltunnor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TUNNOR / KAGGAR, 2 st, 1900-talets första hälft, ek, laggade, varav en märkt "AB STOCKHOLMS MB BRYGGERIER" (Münchenbryggeriet), höjd ca 44 resp 52 cm

Sprickor, slitage

818705

2020-09-30