Taklampa Hans Agne Jakobsson
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1900-talets andra hälft, Markaryd, cylinderformad skärm i mässing, etikettmärkt, höjd ca 32, diameter 20 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, slitage
818707
2020-10-05