Fotogenlyktor

Fotogenlyktor
Fotogenlyktor
Fotogenlyktor
Fotogenlyktor
Fotogenlyktor
Fotogenlyktor
Fotogenlyktor
Fotogenlyktor
Fotogenlyktor
Fotogenlyktor
Fotogenlyktor
Fotogenlyktor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGENLYKTOR, 1 par, omkring 1900, kopparplåt, höjd ca 48 cm

Smärre skador o lagningar

818712

2020-09-30